Viron 9

Viron 9 klausos aparatai turi naujausią aukščiausios kokybės technologiją, kuri leidžia aiškiai girdėti net sudėtingiausiose klausymo situacijose. Viron 9  yra pirmasis šveicarų kompanijos Bernafon klausos aparatas su „True Environment Processing ™“ (Tikros aplinkos garsų apdorojimas), kuris leidžia vartotojams pasinerti į natūralią garsų aplinką ir girdėti garsą, kuris yra artimas natūraliam garsui.

 

Viron 9 yra puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, ieškantiems maksimalios šiuolaikinės klausos aparatų technologijos naudos.

Sąvybės

Su Viron 9 …

  • Dėmesys muzikai. Gyvos muzikos koncertas tampa džiuginančia patirtimi.
  • Dėmesys pokalbiams. Virion 9  žymiai pagerina kalbos supratimą.            
  • Susitelkite į tai, kas svarbu. Viron 9 sumažina klausymo pastangas.          

Pakraunamas miniRITE T R

Viron miniRITE T R yra pirmasis Bernafon įkraunamas klausos aparatas, turintis ličio jonų bateriją, kurios energijos užtenka visai dienai, įskaitant garso transliaciją ir telefono skambučius.

Atitinkantis jūsų stilių ir poreikius

Viron 9 miniRITE

MiniRITE yra ypatingai stilingas ir diskretiškas klausos aparatas, kuris tinka nuo lengvo iki gilaus klausos nusilpimo.

Su savo klausos protezavimo specialistu išsirinkite  Viron 9 stilių, kuris geriausiai atitinka jūsų klausos praradimą bei individualius poreikius.

Prisijunkite Viron 9

Viron yra „iPhone“ skirtas klausos aparatas, leidžiantis tiesiogiai bendrauti ir valdyti jį su iPhone, iPad ar iPod touch. Viron galima sujungti su įvairiais priedais, kurie pagerina jūsų klausos aparato naudojimą ir leidžia aiškiau girdėti bei lengviau bendrauti kasdienėse situacijose. Belaidžiu ryšiu galite prisijungti prie SoundClip-A, nuotolinio valdymo pultelio, televizoriaus, laidinio telefono, Android ™ išmaniųjų telefonų  ir planšetinių kompiuterių. Visi išmanieji prietaisai jungiasi per Bluetooth.

Kontaktai

Tel.: +370 652 43455
Bažnyčių g. 7-2
Tauragė LT 72258
El.paštas info@otomedika.lt

Darbo laikas: darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00.

 

Įmonės kodas: 304442061

PVM mokėtojo kodas: LT100010642914

A/S LT687044060008134264

Banko kodas: 70440, AB SEB bankas

Registro tvarkytojas: Valstybinė įmonė Registrų centro Tauragės filialas