Zerena 7

Pažangios 7 kategorijos klausos aparatų funkcijos užtikrina įspūdingą garso kokybę. Garsai natūraliai ir tiksliai sustiprinami, o triukšmingoje aplinkoje Zerena automatiškai išryškina kalbą.

Tai puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems klausos aparatų, kurie yra lengvai naudojami, daugelyje situacijų yra automatiniai ir užtikrina komfortišką girdėjimą. 

Sąvybės

Prijunkite 7

Zerena klausos aparatai yra sukurti naudoti su iPhone ("Made for iPhone®") . Zerena galima prisijungti prie "iPhone®", "iPad®" arba "iPod® touch.

 

"EasyControl-A" programėlė 7

Zerena neapsiriboja įprastais klausos aparato valdikliais. Su Zerena klausos aparatų programa "EasyControl-A" galima patogiai ir saugiai reguliuoti garsumą, pakeisti programas, išjungti klausos aparatus, patikrinti baterijos būseną ir t.t.

 

Funkcija "Surasti mano klausos aparatą", kai nežinote, kur pasidėjote savo Zerena klausos aparatą.

miniRITE T

"MiniRITE T" yra mažas, stilingas ir šiuolaikiškas klausos aparatas su garsiakalbiu ausyje, kuris tinka visiems klausos nusilpimo laipsniams: nuo lengvo iki gilaus. Klausos aparatas turi Teleritės funkciją ir dvigubą mygtuką, kuriuo galima reguliuoti garsą ir perjungti programas. Zerena 7 sukurtas naudoti su iPhone® ir Bluetooth®. Bluetooth®Low Energy" (BLE) 2,4 GHz iš išorinių garso prietaisų tiesiogiai perduoda garsą į ausį. 

Teleritė

Teleritės funkcija padeda lengviau suprasti kalbą bendraujant telefonu, kuris turi įmontuotą indukcinę kilpą.  Zerena Teleritės funkcija gali būti naudojama teatre, bažnyčiose ar auditorijose.

Šis simbolis ar panašus ženklas informuoja, kad pastate yra įdiegta teleritės sistema.

Puikus garsas

Atsižvelgiant į imtuvo vietą ausies kanaluose, "miniRITE T" užtikrina puikią garso kokybę bet kurioje klausymo aplinkoje.

Kontaktai

Tel.: +370 652 43455
Bažnyčių g. 7-2
Tauragė LT 72258
El.paštas info@otomedika.lt

Darbo laikas: darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00.

 

Įmonės kodas: 304442061

PVM mokėtojo kodas: LT100010642914

A/S LT687044060008134264

Banko kodas: 70440, AB SEB bankas

Registro tvarkytojas: Valstybinė įmonė Registrų centro Tauragės filialas