Zerena 9

9 kategorijos klausos aparatai su aukščiausios kokybės technologijomis pateisina jūsų lūkesčius ir pageidavimus net sudėtingiausiose klausymosi situacijose. Naujausios State-of-the-art dinaminės savybės pagerina kalbos supratimą. Zerena 9 - puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, norintiems naudotis šiuolaikinėmis klausos sistemos technologijoms.

Sąvybės

Prijunkite

Zerena klausos aparatai yra sukurti naudoti su iPhone ("Made for iPhone®") . Zerena galima prisijungti prie "iPhone®", "iPad®" arba "iPod® touch.

"EasyControl-A" programėlė

Zerena neapsiriboja įprastais klausos aparato valdikliais. Su Zerena klausos aparatų programa "EasyControl-A" galima patogiai ir saugiai reguliuoti garsumą, pakeisti programas, išjungti klausos aparatus, patikrinti baterijos būseną ir t.t.

Funkcija "Surasti mano klausos aparatą", kai nežinote, kur pasidėjote savo Zerena klausos aparatą.

 

miniRITE

"MiniRITE" yra mažas, stilingas ir šiuolaikiškas klausos aparatas su garsiakalbiu ausyje, kuris tinka visiems klausos nusilpimo laipsniams: nuo lengvo iki gilaus. Zerena 9 sukurtas naudoti su iPhone® ir Bluetooth®. Bluetooth®Low Energy" (BLE) 2,4 GHz iš išorinių garso prietaisų tiesiogiai perduoda garsą į ausį.

 

Apsauga nuo drėgmės ir purvo

Drėgmė ir nešvarumai gali pakenkti jūsų klausos aparatams. Visos pagrindinės Zerena detalės yra su specialia hidrofobine danga, kuri apsaugo nuo vandens, kitų skysčių ar dulkių

Greitas ir tiesioginis

Zerena 9 naudoja  2,4 GHz  direct-to-hearing aid (tiesiogiai-į-klausos aparatus) technologiją, todėl vartotojai gali mėgautis į klausos aparatus perduodamu greitu kokybišku garsu. 

Patogumas ir kokybiškas garsas

"MiniFit" garsiakalbis sukurtas pagal žmogaus ausies kanalo formą, todėl Zerena 9 patogu nešioti kasdien nuo ryto iki vakaro. "MiniFit" garsiakalbiai užtikrina natūralų garsą ir kalbos supratimą.

Kontaktai

Tel.: +370 652 43455
Bažnyčių g. 7-2
Tauragė LT 72258
El.paštas info@otomedika.lt

Darbo laikas: darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00.

 

Įmonės kodas: 304442061

PVM mokėtojo kodas: LT100010642914

A/S LT687044060008134264

Banko kodas: 70440, AB SEB bankas

Registro tvarkytojas: Valstybinė įmonė Registrų centro Tauragės filialas