Klausos aparatų priedai

Soundclip-A

SoudClip-A yra klausos aparatų priedas, skirtas tiesioginiam garso perdavimui į klausos aparatus. Suporavus su išmaniuoju telefonu, jį galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą telefoniniams pokalbiams. Pokalbio metu pašnekovas girdimas abiejuose klausos aparatuose. SoundClip-A galima naudoti ir kaip mikrofoną. Į klausos aparatus garsas tiesiogiai girdimas net 20 metrų atstumu.  Jis suderinamas su "Android ™", "iPhone®" ir daugeliu kitų 2,4 GHz  "Bluetooth®" garso įrenginių.

 

Programėlė EasyControl-A

Programėlė EasyControl-A"" neapsiriboja įprastais klausos aparato valdikliais. Naudodami Zerena klausos aparatams skirtą programėlę "EasyControl-A" galite reguliuoti savo klausos aparatų  garsą, perjungti programas, išjungti bei įjungti klausos aparatus, patikrinti baterijos energijos kiekį. Jei nežinote, kur pasidėjote savo klausos aparatą, programėlėje įjungiate funkciją "Surasti mano klausos aparatą". Telefono ekrane matysite vietą, kurioje yra jūsų Zerena. 

SoundGate 3 pultelis

Galimybė klausos aparatuose girdėti daugelį bevielių ir laidinių garso šaltinių. Pultelis jungiasi Bluetooth® ryšiu ir veikia kaip tarpininkas tarp klausos aparatų ir  mobiliųjų telefonų. 

SoundGate App

SoundGate programėlė praplečia klausos aparatų reguliavimo galimybes. Naudodami mobiliojo telefono programėlę ir SoundGate galite reguliuoti klausos aparatų garsą, perjungti programas bei prisijungti prie įvairių prietaisų

TV adaperis

TV adapteris – priedas, skirtas kokybiškam TV klausymui per klausos aparatus. Prijungus adapterį prie TV, garsas perduodamas į SoundGate pultelį ir į klausos aparatus. 

Telefono adapteris

Telefono adapteris – priedas, skirtas kokybiškam laidinių telefonų naudojimui su klausos aparatais. Prijungus adapterį prie telefono, garsas perduodamas į SoundGate pultelį ir į klausos aparatus.

SoundGate mikrofonas

SoundGate mikrofonas – priedas, skirtas bendravimui ir klausymui sudėtingoje (triukšmingoje) aplinkoje.  Mikrofonas perduoda garsą į SoundGate pultelį, o jis - į klausos aparatus.

Kontaktai

Tel.: +370 652 43455
Bažnyčių g. 7-2
Tauragė LT 72258
El.paštas info@otomedika.lt

Darbo laikas: darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00.

 

Įmonės kodas: 304442061

PVM mokėtojo kodas: LT100010642914

A/S LT687044060008134264

Banko kodas: 70440, AB SEB bankas

Registro tvarkytojas: Valstybinė įmonė Registrų centro Tauragės filialas